تبلیغات
آرمان خواهی - نامه سرگشاده به جناب استاندار

آرمان خواهی

با سلام و عرض ادب خدمت جناب صادق عابدین

آقای استاندار،همه می دانیم که قطار انقلاب به حرکت خود ادامه می دهد و اگر کسی نتواند خود را به این قطار برساند،خود مقصر است.

شما به عنوان یک مسئول حکومتی در جمهوری اسلامی،وظیفه پیگیری اهداف و آرمان های انقلاب و هم چنین جلوگیری از لجن مال شدن این آرمان ها را دارید.به خوبی می دانید که یکی از بزرگ ترین مطالبات و آرمان های انقلاب،تحقق عدالت اجتماعی و در پی آن دستگیری کامل و کافی از قشر مستضعف و محروم جامعه می باشد و باز هم می دانید که یکی از بزرگ ترین آفات جامعه اسلامی،ترویج تفکر غربی و روحیه مصرف گرایی و هم چنین رو بر گرداندن از مظلومین و پابرهنگان جامعه توسط مسئولین می باشد.

با تاسف حقیر تا به حال عملی قابل توجه در این راستا از جنابعالی ندیده ام.تا به حال عکس موضوعات عنوان شده را از شما سراغ دارم.تا به الان جز حمایت از مجتمع های تجاری،که نماد ترویج سبک زندگی غربی است،جز کم توجهی به قشر ضعیف جامعه چیز دیگری مشاهده نکرده ام.

معمولا برای شناخت تفکرات  یک شخص در یک حوزه خاص،باید ببینیم الگوی آن شخص در آن حوزه چیست.از روی عمل شما الگوی شما در توسعه شهری واضح است:دوبی.شما به جای اینکه بر اساس منویات امام خامنه ای در مسائل شهری یک چشمتان همیشه به مسئله عدالت باشد به الگویتان است.شما قصد دارید شیراز را تبدیل به دوبی ایران کنید نه سومین حرم اهل بیت.

اگر بخواهم برای ادعای خود که شما برای گودنشین ها اهمیتی قائل نیستید شاهدی بیاورم،قضیه کارتن خواب ها را که حدود 1 ماه است پیگیر آن هستیم برایتان عنوان می کنم.

حدود 1 ماه است که برای رسیدگی به وضعیت اسفناک کارتن خواب ها و بی خانمان ها،ده ها بار به فرمانداری و شهرداری و استانداری رفته ایم اما تا به حال جز وعده های پوچ و بد قولی و وقت تلف کردن چیزی ندیده ایم.

ما بر اساس وظیفه ای که امام امت بر دوشمان قرار داده است که نگذاریم مرفهین پشت درب های بسته،مظلومین را ببلعند،نگذاریم مسئولین بی درد و غرب زده اهداف انقلاب را که چند صد هزار شهید به خاطر آن داده ایم،به محاق ببرند،انواع تذکر ها و صحبت ها را با مسئولین مربوطه داشته ایم،حرفمان را حضوری زدیم،پیشنهاد دادیم،طرح دادیم،اما...اما کجاست اراده؟کجاست دغدغه محرومین؟کجاست مسئولی که عقیده اش بر منافعش اولویت داشته باشد؟و با کمال احترام،کجاست نظارتی از جانبتان،که برخی از مسئولین نتوانند انقدر راحت از انجام وظیفه خود فرار کنند؟کجاست حرکتی،تحرکی از طرف استاندار،که حداقل به خاطر آبروی خودشان هم که شده قولی را که شهردار و فرماندار داده اند را پیگیری کند،به خاطر خدا نه،به خاطر انقلاب نه،به خاطر آبروی خود.

و در آخر آقای استاندار،بنده بی توجهی شما به معضل کارتن خواب ها را مشتی از خروار فرض کرده و اینگونه برداشت می کنم که شما اصلا اعتقادی به ساماندهی و کمک به محرومین و مظلومین ندارید و بیشتر در فکر الگوی خود به سر می برید.تا تصور حقیر و دیگران در این مورد قطعی نشده،اثبات کنید که اینگونه نیست،اثبات کنید که شما دلبسته انقلاب بوده و برای بقای این انقلاب هر کاری می کنید.مامنتظر عمل سریع شما هستیم.

والسلام علی من التبع الهدی


پی نوشت:آقای استاندار،خسته نباشید،تمام عمل شما در برابر کم کاری و مال خوری و سهل انگاری زیر دستانتان فقط موعظه بود؟ 

بخوانید تمام مطالبی که در مورد کارتن خواب ها نوشته شد و فقط در آرشیو سایت ها و وبلاگ ها باقی ماند:

مطلب میلاد فریدنیا

مطلب کریم جوکار

مطلب سجاد علی پور

شعر پیمان خسروی

سایت خبری شیرازنا

سایت جنیش عدالت خواه دانشجویی کشور

مطلب امین ایمنی

صحبت آقای انجوی نژاد در این مورد

سایت تحلیلی خبری سحاب

سایت تحلیلی خبری سحاب

سایت شیرازیس

مطلب میلاد فریدنیا

سایت تحلیلی خبری سحاب

مطلب کریم جوکار

مطلب پیمان خسروی

مطلب خودم

مطلب خودم

شعر پیمان خسروی


نوشته شده در سه شنبه 19 دی 1391ساعت 06:50 ب.ظ توسط هادی مسعودی| نظرات ()

مرجع دریافت قالبها و ابزارهای مذهبی
By Ashoora.ir & Night Skin