تبلیغات
آرمان خواهی - بی خیالی تا کی آقایان؟

آرمان خواهی

با اتوبوس به سمت دانشگاه می رفتیم که متوجه شدیم راه بند است،خوب که نگاه کردیم پارچه ای سبز رنگ توجه ما را به خود جلب کرد،روی آن نوشته شده بود:"ما 9 ماه است که حقوق خود را نگرفته ایم".کنجکاو شدیم،به سمت جمعیت رفته پای صحبت چند تن از افراد آنجا نشستیم.در ادامه به تفصیل این قضیه می پردازیم.

کارخانه صنعتی آزمایش.این کارخانه واقع در شهر مرودشت در حدود 500 متری دانشگاه آزاد مرودشت قرار دارد.سر در این کارخانه حدیث "لیس الانسان الا ما سعی"جلب توجه می کند.

این کارخانه حدود 9 ماه می باشد که حقوق کارکنانش را پرداخت نکرده است و از 3 ماه پیش تعطیل شده است،نه حقوق کارگرانش را می دهد و نه آنان را بازنشسته می کند.

                                                       به گفته خود کارگران آنجا،برای رفع مشکلشان به همه جا رفته اند:استانداری،فرمانداری،دفتر امام جمعه... اما کسی به دادشان نرسیده است.

ابتدا این کارخانه زیر نظر سازمان صنایع ملی بوده،بعد از آن زیر نظر کانون بازنشسته کشوری قرار می گیرد،سپس کارخانه صنعتی پیام آنرا خریداری می کند.به گفته کارگران کارخانه آزمایش،هیئت مدیره کارخانه پیام سیاست گذار،برنامه ریز و همه کاره کارخانه آزمایش هستند و به نظر آنها مقصران اصلی این اتفاقات همین هیئت مدیره کارخانه پیام می باشند.

از نظر یکی از کارکنان آنجا این جریان،یک جریان اقتصادی نیست بلکه یک جریان سیاسی است،با این توضیح که بدلیل اینکه رهبری روی مسئله تولید ملی تأکید دارند،بعضی از مفسدین از بالا،قصد دارند با تعطیل کردن این کارخانه،باعث افزایش نارضایتی مردم و کاهش تولید ملی شوند.

آقای فرماندار مرودشت،جناب استاندار،نمی دانم در چه فکری به سر می برید،آیا مشکلات مردم دغدغه شما هم می باشد؟حداقل کاری کنید که ما احساس کنیم شما هم در بین مردم زندگی می کنید.جواب این کارگران مظلوم را چه کسی باید بدهد؟

آقایان مسئول مرتبط،آیا برایتان9 ماه حقوق نگرفتن قابل درک است؟خانواده های این قشر زحمت کش که همیشه پشتوانه اصلی انقلاب بوده اند،چه گناهی کرده اند؟

آیا این مدت زمان بیکاری،مسبب افزایش نارضایتی و بدین وسیله افزایش معضلات اجتماعی نیست؟

بی خیالی و بی مسئولیتی مسئولین مرتبط،فرماندار،استاندار،نمایندگان مجلس،مخصوصا نماینده مرودشت تا کی باید ادامه داشته باشد؟

آقایان مسئول،جلسات پی در پی و بی فایده شما،سودی به حال این کارگران ندارد،اگر واقعا نمی توانید در این باره کاری انجام دهید،طبق رهنمود امام روح الله پیشنهاد میکنم هر چه سریعتر از جایگاه خود استعفا دهید.ایشان فرمودند:

" و هان ! ای متصدیان و دولتمردان از رده به اصطلاح بالا تا پایین ، بهوش باشید که در دو راهی سعادت و شقاوت قرار دارید . طریق اعوجاجی ، شیطان است  و طریق مستقیما ، الله تبارک و تعالی .

توجه کنید و بسیار توجه که همه و همه در محضر مبارک حق هستند و اعمال قلبیه و قالبیه و خاطرات روحیه و لغزش های عملیه همه در حضور اوست . اگر به واسطه ی سوء مدیریت و ضعف فکر و عمل شما به اسلام و مسلمین ضرری و خللی واقع شود و خود می دانید و به تصدی ادامه می دهید ، مرتکب گناه عظیمی و کبیره مهلکی شده اید که عذاب بزرگ دامنگیرتان خواهد شد . هر یک در هر مقام احساس ضعف اراده از مقاومت در راه هواهای نفسانی ، بدون جوسازی ، دلاورانه و با سرافرازی نزد صالحان از مقام خود استعفا کند که این عمل صالح و عبادت است ."

و اگر هم موضوع را می دانید و تعمدا کاری نمی کنید،تسلیت خود را به امام و شهدا و مقام معظم رهبری اعلام می کنم،که مسئولین جمهوری اسلامی این چنین پس از 33 سال به قهقرا رفته و تمام ارزش ها را فراموش کرده اند.

در آخر این جمله امام خمینی(ره) را خطاب به تمام مسئولین،مخصوصا مسئولین مرتبط با موضوع عنوان شده یادآوری می کنم:

"خدا نیاورد آن روزی را که سیاست ما و سیاست مسئولین کشور ما پشت کردن به دفاع از محرومین و رو آوردن به حمایت از سرمایه دارها گردد و اغنیا و ثروتمندان از اعتبار و عنایت بیشتری برخوردار بشوند."

اللهم ما بنا من نعمت فمنک...


پی نوشت1:یکی از آقایون موتلفه،تازگی در مصاحبه ای،مسئله بدحجابی را بدتر از ربا و ناامنی مطرح کرده! ایشون را فقط به صحبت های اخیر رهبری(روحی له الفدا)ارجاع میدم.راستی مگر در احادیث نداریم شخصی که مرتکب ربا شود اعلام جنگ با خدا کرده است؟در کل ما نفهمیدیم این آقایون که انقدر دم از آقا می زنند منظورشان کدام آقا است؟

بخوانید تغییر یافته متن بالا در شیرازنا
بخوانید همین مطلب را در سایت جنبش عدالت خواه کشوری


این مطالب را هم پیشنهاد میدم بخونید:(+)  (+)  (+)  (+)

 


نوشته شده در شنبه 4 آذر 1391ساعت 04:12 ب.ظ توسط هادی مسعودی| نظرات ()

مرجع دریافت قالبها و ابزارهای مذهبی
By Ashoora.ir & Night Skin